Kontakta oss

VÄXEL: 0221-209 10 (Alla dagar 08.00-21.00)
BESÖKSADRESS: Stora gatan 12, 731 30 Köping (Mån-fred 08.00-17.00)

UTEBLIVEN TIDNING?
Telefon: 010-110 1650
Reklamera via webben

Redaktionen

E-post för tips, pressmeddelanden med mera: redaktion@magazin24.se

CHEFREDAKTÖR
Michaela Ericzén
0221-209 21, michaela@magazin24.se

JOURNALIST
Fredrik Klevenhaus
0221-209 34, fredrik@magazin24.se

JOURNALIST
Jonathan Ståhl
0221-209 13, jonathan@magazin24.se

Annonsavdelningen

MEDIASÄLJARE
Trond Sverkmo
0221-209 31 – 070-508 81 33, trond@magazin24.se

MEDIASÄLJARE
Mats Malmberg
0221-209 26 – 070-508 42 72, mats@magazin24.se

MEDIASÄLJARE
Roger Burström
0221-209 29 – 070-243 18 19, roger@magazin24.se

Klicka här för prisinformation!

PRIVATANNONSER
PRYLTORGET och GRATTIS
Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se


VD och ANSVARIG UTGIVARE
Henrik Hansson
0221-209 24, henrik@magazin24.se

EKONOMI
Per Ståhl
0221-209 14, per@magazin24.se


Visa Kontaktkarta på en större karta

Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

E-post till företaget Earton Media AB (fakturafrågor): info@magazin24.se

Magazin24 är ett reklamfinansierad lokal tidning som ges som dagstidning på internet och som papperstidning varje vecka – gratis till alla företag och hushåll i Köping, Arboga och Kungsör. Två gånger i månaden distribueras tidningen till alla hushåll och företag i Hallstahammar, Surahammar, Kolbäck och Kvicksund.


Information ang. Cookies och IP
Magazin24.se använder cookies/sessionscookies för att underlätta inloggning och statistik på sajten.

Om du inte accepterar användandet av cookies/sessioncookies kan du stänga av cookies via säkerhetsinställningarna i din webbläsare eller välja att stänga ner hemsidan i högra hörnet på din webbläsare och välja att ej ta del av Magazin24.se:s tjänster.

Observera också att ditt IP-nummer kommer sparas i vår databas tillsammans med ditt inlägg (och därmed vara tillgängligt för redaktionen samt administratörer av Magazin24.se) om du väljer att kommentera en nyhetsartikel eller om du lägger in en annons i Pryltorget. Dessutom sparas ditt IP-nummer (endast i tekniskt syfte) när du väljer att rösta på ”veckans fråga” och eventuella andra omröstningar.

 


LÄS OCKSÅ…