Magazin24

Kontaktinformation

Växlel: 0221-209 10 (Alla dagar 08.00-21.00)
Besöksadress: Stora gatan 12, 731 30 Köping (Mån-fred 08.00-17.00)

Utebliven tidning?
Telefon: 010-110 1650
Reklamera via webben

Redaktionen

E-post för tips, pressmeddelanden med mera: redaktion@magazin24.se

Chefredaktör
Michaela Ericzén
0221-209 21, michaela@magazin24.se

Journalist
Eija Salminen
0221-20917, eija@magazin24.se

Journalist
Björn Blomgren
0221-209 13, bjorn@magazin24.se

Journalist
Dennies Johansson Strömberg 
0221-20930, dennis@magazin24.se

Annonsavdelningen

Mediasäljare
Trond Sverkmo
0221-209 31 – 070-508 81 33, trond@magazin24.se

Mediasäljare
Mats Malmberg
0221-209 26 – 070-508 42 72, mats@magazin24.se

Mediasäljare
Roger Burström
0221-209 29 – 070-243 18 19, roger@magazin24.se

Mediasäljare
Thord Wallin
0221-209 34, thord@magazin24.se

Klicka här för prisinformation!

Privatannonser
PRYLTORGET och GRATTIS
Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se

VD och Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
0221-209 24, henrik@magazin24.se

Ekonomi
Per Ståhl
0221-209 14, per@magazin24.se

Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

E-post till företaget Earton Media AB (fakturafrågor): info@magazin24.se

Magazin24 är ett reklamfinansierad lokal tidning som ges som dagstidning på internet och som papperstidning varje vecka – gratis till alla företag och hushåll i Köping, Arboga och Kungsör. Två gånger i månaden distribueras tidningen till alla hushåll och företag i Hallstahammar, Surahammar, Kolbäck och Kvicksund.