Kontaktinformation

TIPSA OSS »

Växel: 0221-209 10 (alla dagar 08-17)

Besöksadress: Stora gatan 12, Köping (mån-fre 08-17)

Redaktion: redaktion@magazin24.se

Insändare: insant@magazin24.se

Debattartiklar: debatt@magazin24.se
Utebliven tidning
Utdelningen pågår från fredag kl 18 till söndag kl 18. Har du inte fått tidningen efter kl 18 på söndagen kan du göra en reklamation till Svensk Direktreklam:

Reklamera utebliven tidning här »

Eller slå en signal:
016-10 01 90 för Köping, Kolsva, Arboga, Kungsör
021-40 32 90 för Hallstahammar, Kolbäck


REDAKTION

Chefredaktör/Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
0221-489 804, henrik@magazin24.se

Journalist
David Eriksson
0221-489 803, david@magazin24.se


ANNONSERING

Utgivningsplan »

FÖRETAGSANNONSER

Mediasäljare

Mats Malmberg
0221-489 805, mats@magazin24.se

Roger Burström
0221-489 808, roger@magazin24.se

Tomas Lundström
0221-489 806, tomas@magazin24.se


FAMILJEANNONSER

Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se


VD

Tony Löfling
0221-489 809, tony@magazin24.se

Ekonomi

Per Ståhl
‭0221-489 800, per@magazin24.se

Grafisk produktion/IT

Anders Täpp
0221-489 801, anders@magazin24.se


Earton Media AB

Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

Magazin24 är en reklamfinansierad regional tidning som ges ut som dagstidning på internet och som papperstidning 3-4 gånger i månaden – gratis till alla hushåll i Köping, Arboga, Kungsör och Hallstahammar.

Upplaga

Papperstidning: 33 000
E-tidning: 3 000 visningar/månad

+
-