Kontaktinformation

Växel: 0221-209 10 (alla dagar 08-17)

Besöksadress: Stora gatan 12, Köping (mån-fre 08-17)

Redaktion: redaktion@magazin24.se

Tipsa oss >

Utebliven tidning
Utdelningen pågår från fredag kl 18 till söndag kl 15. Har du inte fått tidningen efter kl 15 på söndagen kan du göra en reklamation till Svensk Direktreklam:
Köping, Arboga, Kungsör 016-10 01 90
Hallstahammar, Surahammar 021-40 32 90


REDAKTION

Chefredaktör
Björn Blomgren
0221-489 802, bjorn@magazin24.se

Journalist
Michaela Ericzén
0221-489 806, michaela@magazin24.se

Journalist
David Eriksson
0221-489 803, david@magazin24.se


ANNONSERING

Utgivningsplan »


FÖRETAGSANNONSER

Mediasäljare

Mats Malmberg
0221-489 805, mats@magazin24.se

Roger Burström
0221-489 808, roger@magazin24.se

Trond Sverkmo
‭0221-489 809, trond@magazin24.se

Ewa Risberg
‭0221-489 807, ewa@magazin24.se


FAMILJEANNONSER

Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se


VD och Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
0221-489 804, henrik@magazin24.se

Ekonomi
Per Ståhl
‭0221-489 800, per@magazin24.se

Grafisk produktion/IT
Anders Täpp
0221-489 801, anders@magazin24.se


Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

Magazin24 är en reklamfinansierad regional tidning som ges ut som dagstidning på internet och som papperstidning 3-4 gånger i månaden – gratis till alla hushåll i Köping, Arboga, Kungsör, Hallstahammar och Surahammar.

Upplaga
Papperstidning: 37 840
E-tidning: 3 000 visningar/månad


+
-