Kontaktinformation

Växel: 0221-209 10 (alla dagar 08-21)

Besöksadress: Stora gatan 12, Köping (mån-fre 08-17)

Redaktion: redaktion@magazin24.se

Tipsa oss >

Utebliven tidning
Utdelningen pågår från fredag kl 18 till söndag kl 15. Har du inte fått tidningen efter kl 15 på söndagen kan du göra en reklamation till Svensk Direktreklam:
Köping, Arboga, Kungsör 016-10 01 90
Hallstahammar, Surahammar 021-40 32 90


REDAKTION

Chefredaktör
Björn Blomgren
070-508 95 22, bjorn@magazin24.se

Journalist
Michaela Ericzén
076-899 76 21, michaela@magazin24.se

Journalist
David Eriksson
070-508 95 61, david@magazin24.se


ANNONSERING

Utgivningsplan »


FÖRETAGSANNONSER

Mediasäljare

Jens Lekström
070-508 91 13, jens@magazin24.se

Mats Malmberg
070-508 42 72, mats@magazin24.se

Roger Burström
070-243 18 19, roger@magazin24.se

Trond Sverkmo
‭070-508 81 33‬, trond@magazin24.se


FAMILJEANNONSER

Kundtjänst 0221-209 10, kundtjanst@magazin24.se


VD och Ansvarig utgivare
Henrik Hansson
‭070-651 29 72‬, henrik@magazin24.se

Ekonomi
Per Ståhl
‭070-508 95 54‬, per@magazin24.se

Grafisk produktion/IT
Anders Täpp
‭072-402 75 71‬‬, anders@magazin24.se


Earton Media AB
Stora gatan 12
731 30 Köping
Tel 0221-209 10

Magazin24 är en reklamfinansierad regional tidning som ges ut som dagstidning på internet och som papperstidning 3-4 gånger i månaden – gratis till alla hushåll i Köping, Arboga, Kungsör, Hallstahammar och Surahammar.

Upplaga
Papperstidning: 37 840
E-tidning: 3 000 visningar/månad


+
-