Här är de mest klickade bostäderna: Vecka 38
Hemnets mest besökta objekt i Västra Mälardalen och Kolbäcksdalen under den gångna veckan.
Hemnets mest besökta objekt i Västra Mälardalen och Kolbäcksdalen under den gångna veckan.
1. Byringevägen 6 Arboga. 925 000 kronor.
Villa på stor trädgårdstomt i Medåker, ett samhälle omgiven av vacker natur. På tomten finns flertalet uthus med bland annat gästhus, loge med garage och möjlighet till verkstad samt jordkällare. Nu finns möjligheten att förvärva ett äldre hus med trägolv i allrum samt med goda utrymmen för såväl den större som mindre familjen. Huset rymmer idag 4 sovrum, rymligt allrum och kök med matplats, här finns också en väl tilltagen entré samt pannrum och badrum.
Objektsidan fick 3 526 besök under vecka 38.

2. Kölsta 25 Köping. 2 895 000 kronor.
Här kan du nästintill bli egenförsörjande. Med stora planteringsytor är denna fastighet unik. Här finns också ett stort växthus med plats för både plantering och möblering. En stor fastighet som får plats med både boningshus och en stor timmerbyggnad, som delvis är inredd med ett samlingsrum och ett arbetsrum.
Objektsidan fick 3 046 besök under vecka 38.

3. Hovgården 1:55 Köping. 1 750 000 kronor.
Här på Hovgården 1:55 på Stora Aspholmen finns nu möjligheten att bli ägare till ett ljust fritidshus med bra planlösning, fint ljusinsläpp och braskamin. Tomten är 1515 kvadratmeter stor och har lekstuga, brygga med båtplats, välskött gräsmatta, uthus och ogenerat läge.
Objektsidan fick 2 990 besök under vecka 38.

4. Solberga 2 Köping. 795 000 kronor.
Helrenoverat torpställe från 1800-talet med ett enskilt läge och med en kort promenad till bad i Lundbysjön. Här finns ett rymligt växthus, öppna grönytor men ändå en inbäddad plats med skogen som närmsta granne. Torpet har en klassisk planlösning med farstu med förvaring.
Objektsidan fick 2 044 besök under vecka 38.

5. Vintergatan 7 Kolsva. 1 400 000 kronor.
Insynsskyddat hus beläget på fridfulla och tysta Solbacken i Kolsva. Här bor du naturnära och ostört vid Hedströmmen. Förskola, skola, restauranger, busshållplats, vackra grönområden och trevliga promenadstråk i närområdet.
Objektsidan fick 2 039 besök under vecka 38.
