Nya funktioner, stora som små.
Som ni kanske har märkt så förändras vår sida konstant, vi lägger in små förändringar och funktioner hela tiden för att göra er upplevelse på vår sida bättre.
Vi har lagt in en möjlighet att utöver att dela saker som vanligt, så kan du nu skicka iväg en artikel till en vän som ett meddelande, om det bara berör en person så behöver det inte synas på din tidslinje.
Nedanför den här artikeln har vi som vanligt ett kommentarsfält, men numera så kommenterar du med ditt Facebook-konto. Mycket bättre och smidigare!
Vi har också lagt in nyckelordsbaserade taggar här nedanför, så om det är ett ämne som intresserar dig så är det bara att klicka för att läsa vidare.
Vi vill göra din läsarupplevelse så anpassad för dina behov som möjligt, oavsett om du sitter med telefonen i handen eller sitter vid din dator. En sida som fungerar lika väl på små och stora skärmar, snyggt och interaktivt.
Finns det funktioner du känner att du saknar? Skriv en kommentar med vårt nya kommentarssystem eller skicka ett mail.
Annars, håll ett öga på oss, nya saker kanske tittar in när du minst anar det.
Glada julhälsningar.
Redaktionen på Magazin24.


