Här är de mest klickade bostäderna: Vecka 37
Hemnets mest besökta objekt i Västra Mälardalen, Kolbäcksådalen och Kvicksund under den gångna veckan.
Hemnets mest besökta objekt i Västra Mälardalen, Kolbäcksådalen och Kvicksund under den gångna veckan.
1. Mackstavägen 3, Kvicksund. 4 995 000 kronor
Villan, med sju rum och kök, lockar många besökare på Hemnet. Här kliver du in i ett stort hem om 226 välskötta kvadratmeter med stora sällskapsytor och sjöutsikt.
Till huset hör en lummig och välskött trädgårdstomt med fruktträd, gräsmatta, bärbuskar och pool. Har även garage med förvaringsmöjligheter.
Objektsidan fick 4 832 besök under vecka 37.
2. Spaboda 10, Kolsva. 450 000 kronor
Fastigheten på 230 kvadratmeter ger möjligheter till stort umgänge. Fastigheten ger dig möjlighet att sätta din egen prägel och skapa ett högst personligt boende. Huset har tidigare varit IOGT-lokal och en målning av lokal konstnär finns bevarad i lokalen.
Objektsidan fick 4 042 besök under vecka 37.
3. Bergslagsvägen 14D, Kolsva. 1 375 000 kronor
Enplansvillan på 103 kvadratmeter har fem rum.
Objektsidan fick 3 207 besök under vecka 37.
4. Kapellgatan 10, Arboga. 5 200 000 kronor
Stadsgård invid Arbogaån med antecknade byggnader från 1497. Fyra lägenheter om totalt 380 kvadratmeter, kontor, butikslokaler och garage. Förrådsutrymmen finns både på vind och i källarvåning.
Objektsidan fick 2 902 besök under vecka 37.
5. Granholmsvägen 8, Arboga. 1 195 000 kronor
Detta fritidshus har några hundra meter till båt- och badplats i Hjälmaren. Fastigheten har renoverats genomgående under senare år. Här finns trivsamma utemiljöer med stort solberikat trädäck, badtunna och gäststuga. Inne i huset finns stora gemensamhets ytor med öppen spis centralt placerad.
Objektsidan fick 2 505 besök under vecka 37.