KLICKTOPPEN
18:08 | 18 november 2024

Här är de mest klickade bostäderna: Vecka 46

Hemnets mest besökta objekt i Västra Mälardalen och Kolbäcksdalen under den gångna veckan.

Garlinge Stenhagen 148. Mäklare : Sjölins - Din lokala mäklare AB

1. Garlinge Stenhagen 148 Medåker. 2 295 000 kronor.
Helrenoverad villa på landet med fina uthusbyggnader, allt i mycket gott skick. Beläget i Medåker med vacker natur och fin utsikt över öppet landskap.  – Stor altan med kvällssol – Magasinsbyggnad med inredd festlokal – Tilläggsisolerat – Tak och fönster är bytta.
Objektsidan fick 3 330 besök under vecka 46.

Garlinge Stenhagen 148. Mäklare: Sjölins – Din lokala mäklare AB

2. Forsuma 101 Kungsör. 1 850 000 kronor.
Bostadshus med rymlig entré, badrum, tvättavdelning, flertalet sovrum, kök med klassisk vedspis samt vardagsrum med vackert trägolv och braskamin. Rymligt garage och förråd om ca 77 med möjlighet till hobby och fritidsintressen. Fiber är installerat. Bra geografiskt läge med goda pendlingsavstånd till Eskilstuna, Västerås och Stockholm.
Objektsidan fick 1 895 besök under vecka 46.

Forsuma 101. Mäklare: Svensk Fastighetsförmedling Kungsör

3. Sjötullen 6 Köping. 1 395 000 kronor.
Lantlig fastighet strax utanför Köping, på Gräsö området ca 1km från närmaste bostadsområde. Fastigheten är belägen på en lugn plats med en känsla av avskildhet, omgiven av natur och landsbygdens fridfullhet. Huset erbjuder goda möjligheter för den som vill skapa en personlig oas och ta tillvara på den lantliga karaktären. Bostadshuset har sociala ytor med en genomtänkt planlösning där kök, två vardagsrum, matsal och badrum möter dig på entréplanet och de tre sovrummen är belägna på det övre våningsplanet.
Objektsidan fick 1 813 besök under vecka 46.

Sjötullen 6. Mäklare: Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Köping

4. Piongatan 6 Köping. 2 895 000 kronor.
Boende i ett plan med sociala öppna ytor mellan kök och sällskapsrum, helkaklat badrum i ljus och modern stil, separat wc, tre sovrum, klädkammare samt rymlig tvättstuga. Bostaden har enhetligt golv med ekparkett, ljusa väggar och ett kök från Nordanro i en smakfull sandfärgad kulör med vitvaror med 5 års garanti. Flertalet fönster i sociala ytorna bidrar till fint ljusinsläpp och rymlig känsla. Här finns också en altandörrar som gör det enkelt att ta sig ut i den framtida trädgården. Tomten är idag grovplanerad så här har man fria händer att förverkliga sina trädgårdsdrömmar och skapa sin egna grönskande oas.
Objektsidan fick 1 771 besök under vecka 46.

Piongatan 6. Svensk Fastighetsförmedling Köping

5. Kulinge Nissestigen 10 Köping. 1 100 000 kronor.
Bo nära naturen med flera byggnader på en stor tomt om 2155 kvadratmeter. Bostaden har en härlig eldstad som skapar en mysig atmosfär under kyliga kvällar. Det lantliga läget ger en fridfull tillvaro med närhet till vacker natur och fina promenadstråk . En trappa ner från tomten finns en uteplats invid Valstaån, perfekt plats för morgonkaffet.
Objektsidan fick 1 680 besök under vecka 46.

Kulinge Nissestigen 10. Mäklare: Fastighetsbyrån Köping

 

Från löpet

Dagens lunch

Dagens lunch

Grattisannonser

Grattisannonser Boka en gratis grattisannons för publicering här på magazin24.se

Minnesannonser

Minnenannonser Välkommen att boka in din minnesannons på magazin24.se
+
-
GRATISTIDNINGARNA

Magazin24 – Årets lokala insats 2023

Magazin24 – Årets gräv/artikelserie 2023

Magazin24 – Årets lokalsajt 2020